SMOOTHIE BOWL'S

DRAGON FRUIT BOWL 

Práve sme pre Vás pripravili náš najnovší Dragon Bowl. Základnou zložkou bowlu je dragon fruit / dračie ovocie / pitahaya. Pitahaya je superpotravina pôvodom z Mexika, Strednej a Južnej Ameriky. Pitahaya je na prvých miestach v zozname antioxidantov, obsahuje veľa vitamínu C, je bohatá na vitamíny B1, B2 a B3, vápnik, fofsor, železo a iné látky spolupracujúce na vytváraní výkonného imunitného systému. Dragon bowl je správnou voľbou pre všetkých, ktorí dostali chuť na niečo exotické!

Túto exotickú dobrotu si môžete vychutnať jedine u nás, osobne na prevádzke. Tešíme sa na Vás!


BERRY BOWL

Na jahodách si pochutnávali vraj už starí Rimania a verili, že majú liečivé účinky. V spojení s malinami, ktoré obsahujú veľké množstvo antioxidantov tvoria dokonalú dvojicu, ktorej chuť zjemňuje banán. Tento smoothie bowl je výbornou voľbou pre ľudí, ktorí majú radi svieže a jemne kyslé príchute.  

Sladko-kyslá kombinácia mrazených malín, jahôd a banánu je dotvorená bohatou chuťou horkej čokolády. Trio z malín, jahôd a banánu je bohaté na vitamín C, B a na rôzne iné vitamíny a minerály.

Obsahuje mrazené jahody, maliny, banán, kokosové mlieko, agáve sirup. Na vrchu misky: čerstvé jahody, banán, horká vegan čokoláda a domáca granola

Contains frozen strawberries, raspberries, banana, coconut milk, agave syrup. Toppings: fresh strawberries, banana, dark vegan chocolate and homemade granola.

AÇAÍ BOWL 

Açaí (asai) je superovocie a silný antioxidant, ktorý sme museli zaradiť do našej ponuky, lebo aj my ho pre jeho autentickú chuť milujeme! 

Ide o tropické ovocie veľmi bohaté na antioxidanty a je prezývané aj ako "ovocie bohov." Má chuť podobnú bobuliam a čokoláde, prirodzene neobsahuje skoro žiadny cukor. V kombinácií s čučoriedkami, banánom, kvapkou agáve a kokosového mlieka je fantastickou pochúťkou pre všetkých milovníkov açaí. Ak si ho ešte neskúšal, zmeň to a daj si skvelý Açaí bowl u nás už dnes! 

Obsahuje mrazené acai, čučoriedky, banán, kokosové mlieko, agáve sirup. Na vrchu misky: čerstvé jahody, banán, kokosové chipsy a domáca granola.

Contains frozen acai, blueberries, banana, coconut milk, agave syrup. Toppings: fresh strawberries, banana, coconut flakes and homemade granola.

TROPICANA BOWL

Miluješ exotiku? Najradšej by si bol na pláži, počúval šum mora a pil drinky v plážovom bare? To Ti splniť síce nevieme ale vieme Ťa k tomu aspoň priblížiť prostredníctvom nášho Tropicana bowl! Dopraj si svoj kúsok exotiky priamo u nás v Street Good! 

Exotické trio mrazeného manga, ananásu a banánu Vás okamžite osvieži. V spojení s kokosovým mliekom, čerstvým mangom a kúskami kokosu Vás okamžite prenesie na pláž. Tropicana bowl je bohatý najmä na vitamín C a ďalšie vitamíny a minerály. 

Obsahuje mrazené mango, ananás, banán, kokosové mlieko, agáve sirup. Na vrchu misky: čerstvé mango, banán, kokosové chipsy a domáca granola

Contains frozen mango, pineapple, banana, coconut milk, agave syrup. Toppings: fresh mango, banana, coconut flakes and homemade granola. 

OCEAN BOWL

Ochutnaj farbu a sviežosť oceánu na už dnes! Osvedčená kombinácia exotickej Tropicana bowl obohatená modrou spirulinou. Modrá spirulina je morská riasa a je unikátny prírodný antioxidant, bohatý na vitamín B, proteíny, draslík a horčík. Ocean bowl je podávaný s čerstvým ananásom, kešu, chia a kúskami kokosu.

Obsahuje mrazený ananás, banán, mango, kokosové mlieko, agáve sirup, modrá spirulina. Na vrchu misky: čerstvý ananás, kešu, kokos, chia semienka a domáca granola.

Contains frozen pineapple, banana, mango, coconut milk, agave syrup, blue spirulina. Toppings: fresh pineapple, cashew, coconut flakes, chia and homemade granola.

OREO BOWL

Milujeme sušienky OREO! Veríme, že v tom nie sme sami a dúfame, že Vás táto miska nadchne rovnako ako nás!

Vedeli ste, že oreo je VEGAN? Áno je! Ochutnajte túto vegan maškrtu u nás už dnes! Na spojení lahodných oreo sušienok, mrazených čučoriedok a banánu si pochutná každý. Chuť oreo bowlu dolaďujeme čerstvými jahodami, banánom, kokosovými lupienkami a samozrejme oreo sušienkou. 

Obsahuje mrazené čučoriedky, banán, oreo, kokosové mlieko, agáve sirup. Na vrchu misky: oreo sušienka, čerstvý banán, jahody, kokosové chipsy a domáca granola. 

Contains frozen blueberries, banana, oreo, coconut milk, agave syrup. Toppings: oreo, fresh banana, strawberries, coconut flakes and homemade granola.

LOTUS BOWL

Kto by nepoznal túto legendárnu sušienku! Karamel chutí výborne nie len v kombinácií s kávou, ale aj našim novým smoothie bowlom.

Predstavujeme nový Lotus Bowl pre všetkým maškrtníkov! Bowl pozostáva najmä z karamelových sušienok a mrazeného banánu a je dochutený Biscoff krémom, mandľovými lupienkami a našou domácou granolou.

Obsahuje mrazený banán, Lotus sušienky, kokosové mlieko. Na vrchu misky: čerstvý banán, mandle, Biscoff krém, Lotus sušienka. 

Lotus sušienky sú tiež VEGAN. 

Contains frozen banana, Lotus cookies, coconut milk. Toppings: fresh banana, almonds, Biscoff cream, Lotus cookie. 


EXTRA AÇAÍ BOWL 

Tropické ovocie veľmi bohaté na antioxidanty prezývané aj ako "ovocie bohov" v dvojtej nádielke!

Predstavujeme nový bowl pre všetkých milovníkov açaí! Nová kombinácia Açaí bowl obsahuje dvojitú dávku açaí pre ešte výraznejšiu chuť. Ochutnaj nový Açaí Bowl už teraz! 

Obsahuje mrazené acai, banán, kokosové mlieko. Na vrchu misky: čerstvé mango, granátové jablko, banán, kokosové chipsy, chia a domáca granola.

Contains frozen acai, banana, coconut milk. Toppings: fresh mango, pomegranate, banana, coconut flakes, chia, homemade granola.

OBJEDNAŤ ONLINE Rezervácia stola